) cserére, nem pedig a mostanában népszerű fejlesztői trehányság. Mondjuk egy dlss azért segítene valamelyest, de az (még?) nincs.
Minden más viszont, milyen meglepő, nagyon adja!
Tutorialt dobná föl, közben én már reflexből hajtom végre a mozdulatot.
Cal továbbra is szimpatikus, tescos Carth jó első benyomást tett. Grappling hook egyelőre csak kötelező újításnak tűnik.