Most is igazából mental health szabadságot tartok, még egész jövő héten is, nagyon kiéget már, hogy mennyi meló (és főként vele járó felesleges baromság) van.
Én offoltam közben performance módot, meglátjuk, megszokja-e a szemem a fix 30-at - Bloodborne-t nem olyan régen játszottam, ott egyáltalán nem zavart némi átállás után. Semmi értelme jelenleg baszakodni, kis belső dungeon-öket leszámítva a performance mód egy nagyon csúnya szaggatós maszlag csak.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status