28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars Jedi: Survivor



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28896]
Asszem így 10 óra game után kicsit pihentetem, majd hajnalban folyt. köv.! A térkép néha még mindig gusztustalan, bár már egy fél fokkal jobb, mint a FO-ben volt. Nagyon kellett már a megjelenés, újra SW őrület van! Ráadásul csütörtökön Episode IV. a Corvinban!!!

Vissza

Fórumszabályzat