Ray Stevenson 17 éve, a Róma című remek HBO sorozat Titus Pullója óta követtem, nem volt egy világklasszis színészisten, de nagyon szerethető volt minden szerepében.
Mi van most, hogy 58-60 éves emberek (Stevenson, Reddick) hunynak el minden előzmény nélkül?