Így elsőre azt mondanám, hogy a tegnapi és a mai feladvánnyal megkezdett irány számomra annyira nem szimpatikus... De aztán ki tudja, ha legközelebb nem mobiljáték vagy valami ősrégi repülőszimulátor kerül be, hanem mondjuk egy olyan Flash-játék, esetleg C64-játék, amivel én is sokat játszottam, akkor lehet, felülbírálom az álláspontomat.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.