28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
A tegnapi játék és a mai között nincs túl sok hasonlóság, még korszakban sem. A tegnapi nem is olyan veszettül régi cucc, alig néhány éves. De tény, hogy nem mainstream, de az se lenne jó, ha minden napra World of Warcraft jutna. Még alakulóban van ez a dolog is, kísérletezünk, hogy milyen játékokra milyen találatok születnek stb.
szbszig
szbszig [33649]
Így elsőre azt mondanám, hogy a tegnapi és a mai feladvánnyal megkezdett irány számomra annyira nem szimpatikus... De aztán ki tudja, ha legközelebb nem mobiljáték vagy valami ősrégi repülőszimulátor kerül be, hanem mondjuk egy olyan Flash-játék, esetleg C64-játék, amivel én is sokat játszottam, akkor lehet, felülbírálom az álláspontomat.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat