Igazából ebből már kellett volna tudnom, de még nem esett le a tantusz, aztán az 5. kép alá írt segítséggel már meglett, hogy jah persze.
A 6. hint már nem kellett nekem, de amúgy így már egy tejesen outsider-nek is egyértelművé válhatott, ha még akkor sem esett volna le a 4. kép alá írt hint. Egyetlen dolgot változtattam volna: Az 5. kép alatt nem neveztem volna meg a kiadót és akkor mindhárom hint tökéletes lett volna.
Amúgy igen, érthető, hogy nincs könnyű dolgotok minden napra kitalálni a 3 segítséget, tényleg nehéz megfelelően balanszírozni a nehézséget.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
