Amúgy a többi képet végignézve valóban a 2.-tól már teljesen egyértelmű. De amúgy nemcsak ez segített az első képen.
SPOILER
Ez az üldöző tűz / füst izé is a 2. részben került be, az első részben csak állati ellenfelek voltak. Pont ezek a horrorszerű szörnyek nem jöttek be nekem a folytatásban, nagyon nem illetek ezek a meg nem magyarázott valamik ebbe a tök békés játékba és főleg a challenge-eket nagyon frusztrálóvá is tették.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Egyedül azon törtem a fejem, hogy melyik rész lehet a kettő közül, de a képet jobban megnézve ez is egyértelművé vált.
