Első kép alapján még akármi lehetett számomra, másodiknál ugye megintcsak az volt a kérdés, hogy melyik rész, ahol a Remastered is bekavart, de betippeltem a legelsőt és tádááám.
Másik hsz-edre: Igen, én is erre tippelnék, mert most már nagyon közel vagyunk a teljesen élethű grafikához. Az emberek esetén még azért észrevehető a különbség, de egy tájkép / video alapján szinte lehetetlen megmondani.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
