28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Ezt várod, a tegnapi meg a backlogodra sem fér fel. Értem.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Shadowguard
Shadowguard [4579]
És elvileg lesz remake belőle, bár egy ideje nem jött friss hír felőle... Én mindenesetre várom

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Barthezz
Barthezz [54711]
Hogy milyen elborult játékok vannak... Erről pl. életemben nem hallottam. A hintek alapján persze minimális kereséssel meglett, de egész végig valamilyen zombis / suicide squad-os / guitar heroes-os játékra asszociáltam.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Basszus, a mainál már az első képnél megvolt a megérzésem, hogy mi lesz, de úgy voltam vele, hogy ennyire rétegcímet csak nem... Pedig de

jawsika: Rossz a példa, én mind a kettőt kidobnám Csak az egyiket a szemétbe, a másikat feletetném a környék macskáival
De igen, tudom, érdekes a játékokhoz való hozzáállásom. Viszont az a bizonyos cím egyrészt alapból hátrányból indul és nem látom, hogy az engem legjobban taszító dolgon kívül mit adna, mint játék... De ha látom valahol 20 EUR alatt akkor bepótolom

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat