Valahogy képeken sokkal csúnyábbnak tűnt a grafika, mint amire én emlékeztem, szóval a régebbi részeket vettem előre.
szbszig: Ha nagyon kisarkítjuk akkor igen
Kevésbé kisarkítva ez egy olyan cím, ami vállaltan ökörség és nem is akar több lenni. A másik meg amennyire én tudom egy olyan történetet akar mesélni, amivel én nem tudok, de ami még fontosabb nem is akarok azonosulni. Kifejthetem bővebben is, de nem akarok feleslegesen offolni ide 
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
