Beteg faszság, de szerettem.
Fél-off, igazából nem tudom, hova írjam, de ez a Trek to Yomi ez mi a túró? Mármint az megvan, hogy valami felemásra sikeredett, pár éves noname szamurájos cucc, de miért tanyázik már napok óta a top 5 legnépszerűbb játék közt? Nem tudom, hogy működik a rendszer, de nehéz elképzelni, hogy többen keresnek rá erre, mint a Diablo 4-re.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
