Mást nem tudok és nem is lehet erre írni, legyetek nagyon erősek és ne feledjétek, hogy ezután is végig veletek lesz, csak már felülről figyel titeket. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Mást nem tudok és nem is lehet erre írni, legyetek nagyon erősek és ne feledjétek, hogy ezután is végig veletek lesz, csak már felülről figyel titeket. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"