28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Úristen, fogadd őszinte részvétem. Mást nem tudok és nem is lehet erre írni, legyetek nagyon erősek és ne feledjétek, hogy ezután is végig veletek lesz, csak már felülről figyel titeket.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Pras
Pras [5492]
Gondolkodtam azon, hogy mennyire "jó ötlet", vagy ostobaság leírni, de... több időt töltöttem itt regisztrálva az életemből, mint amennyit nem, fórumtalálkozókon többetekkel is volt szerencsém megismerkedni, és jól esik bármi ismerős emlékbe kapaszkodni.

Ma délután öt órakor, édesanyám. Rák. 64 éves volt.
Nem részvétnyilvánításokat keresek, csak - nem tudom. Le szerettem volna írni.

Vissza

Fórumszabályzat