Egy komolyabb meccsen a mai viszonyokkal a fél mezőnyt lehetne kiterelni a pálya mellé reklama meg taktikai szabálytalanságok miatt! Az aztán piszok izgalmas mérkőzéseket szül majd! Arról nem beszélve, hogy a foci nagy urai először is kussoljanak és gondolkozzanak el, hogy a VAR korszakban miért van még mindig minden második meccsen faszkodás a döntésekkel! És miért a mai napig a bíró habitusa határozza meg, hogy a meccsen mindenre is sárga jár vagy kb. semmire sem! Egy kurva lest baszod nem tudnak rendesen eldönteni néha!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Felkészül a 