28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Valahol értem a szándékot, de olyan ez mint az NFL-ben az ütközések meg a kontaktok végtelen korlátozása/büntetése. Manapság egy védő ha csúnyán néz az elkapóra/futóra/irányítóra kapják is a büntetést...lassan flag foci lesz nem NFL!

Egy komolyabb meccsen a mai viszonyokkal a fél mezőnyt lehetne kiterelni a pálya mellé reklama meg taktikai szabálytalanságok miatt! Az aztán piszok izgalmas mérkőzéseket szül majd! Arról nem beszélve, hogy a foci nagy urai először is kussoljanak és gondolkozzanak el, hogy a VAR korszakban miért van még mindig minden második meccsen faszkodás a döntésekkel! És miért a mai napig a bíró habitusa határozza meg, hogy a meccsen mindenre is sárga jár vagy kb. semmire sem! Egy kurva lest baszod nem tudnak rendesen eldönteni néha!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

SMBX-fan
SMBX-fan [2681]
Egy narancsos lapnak szerintem is lenne értelme. (tudom hogy nem ez az ötlet)
De akkor kicsit átszabni en bloc a lapok rendszerét.
2 sárga érjen 1 narancsot.
2 narancs vagy 3 sárga érjen 1 pirosat.

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

ufodani
ufodani [17764]
Hopszika Felkészül a 10 perces kiállítás?
Támogatom

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Vissza

Fórumszabályzat