28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Pont annyit akart, hogy X legyen. Így volt jó mindenkinek.
1 kör benne van ebben a menetelésben, bár az nb1es szar szereplést nem tudom hova tenni

Szenvedély nélkül a foci halott.

ufodani
ufodani [17764]
Nem tudom és nem is érdekel, h a Fio mennyire tette oda magát tegnap, ez az ő ügyük. A sorsoláskor háát sok esélyt nem adtam magunknak, aztán kikerekedett belőle egy csodálatos buktamentes menet. Itthon 11+1 játékossal "könnyű..." volt, inkább az idegenbeli x-ek hozták a tjutást és ami a leendő sorsolást illeti, hát sztem egyik EL 3. sem durvább mint a Genk/Fio duo, max 1-2 talán egy hangyányit.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Vissza

Fórumszabályzat