28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ez volt 2023



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4577]
Pro:
- Év elején lecseréltem a gépet. Igaz majd 2m volt, de szép kis jószág és egy darabig megint nem kell foglalkoznom a beállításokkal.
- Egyik végigjátszásról való ömlengésem kikerült a fő oldalra Nem azért írom ezeket, de azért jól esett.
- Év végén kicsit kibővült a munkaköröm, amivel együtt járt egy hat számjegyű emelés is. Abból sok játékot lehet ám venni, mert hörcsög vagyok vagy mifene
- És ha már hörcsög: 1245 játék a könyvtárban Tavaly többet vettem, viszont lassan elfogynak a régen "demo"-zott címek és lassan csak friss címekre fogok költeni

Kontra:
- A szociális életem továbbra is nem létező dolog, de többnyire jól kezelem. Bár néha vannak mélypontok továbbra is.
- Ezen az sem segített, hogy egyik kedves kolleginánál agydaganatot diagnosztizáltak és pár hétre rá el is ment...
- Családi téren továbbra is fekete bárányként vagyok kezelve, szóval a rokonság nagy részét is kerülöm.

Az első felén lehet vitatkozni ezek mennyire pozitív dolgok, de igyekszem megragadni az élet apró örömeit

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat