Btw a címe azért ekkor már ismerős volt."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Btw a címe azért ekkor már ismerős volt."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Igaz, most a 4. hint is bőven elég volt a megfejtéshez.
Írtam nemrég egy nehezebb feladvány kapcsán, hogy némi nerf jól jött volna, de azért nem ekkorára gondoltam. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"


"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"