28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Hát, ha neked is kellett a harmadik kép hozzá, akkor nem szégyellem, hogy nekem is. A negyedik kép meg a pontos rész beazonosításához még.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Barthezz
Barthezz [54711]
A mai esetén szégyellem, hogy csak a 3. képre lett meg, pedig óriási kedvencem volt.

SPOILER
Az első kép félrevitt, mert az alapján FPS-nek tűnt (arra nem gondoltam, hogy ez 3rd person, csak a célzás belső nézete lett kifotózva), így a 2. képnél sem kezdtem el gyanakodni, pedig az egyik legepicebb jelenet volt az adótorony megmászása. Aztán ahogy a 3. képen megjelent Lara, azonnal a fejemhez kaptam és összeállt a kép. Mondjuk ha a 3. képet látom meg elsőre, akkor lehet, hogy a Shadow of... epizódra tippelek, méghozzá a finálé felé lévő Rambozós begőzölős fejezetre, szóval a 2. kép azért kellett hozzá, hogy helyre tegye a részt.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat