28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nox [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Mivel a random botok is felhoznak ezer éves topikokat néha, így gondolom nem akkora gond...

Bezonyám éppen ma kezdtem el ezt a klasszikust! Nagyon nem akartam fényezni magam miatta, csak poénból a tesztet is elolvastam itt és fennakadtam egy megjegyzésen:

"de gondoljunk csak bele, a Diablo már négy éves játék. Ijesztő lenne, ha azóta semmi újat nem tudna termelni a játékipar."

Most már ott tartunk, hogy 10-15 év alatt is csoda ha néha valakinek összejön...

/Régenmindenjobbvolt/

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat