Nekem viszont a mai is elsőképes.

Számomra a kötelező kategória volt.
SPOILERBár azonnal megvolt nekem első ránézésre, hogy ez a Rayman, brutál sokat nyúztam a modern változatokat, viszont rendesen fel volt adva a lecke, hogy ez az Origins vagy a Legends. A két rész gyakorlatilag ugyanaz a graphic style és a helyszínek is átfedik egymást több esetben. Végül az alapján döntöttem, hogy majdnem teljesen biztos emlékem a GG-játékokból, hogy a Legends már volt feladvány (méghozzá egy Gourmet Land-es első képpel), így maradt az Origins.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"