28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Baldur's Gate III



Írd ide hozzászólásod:

Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Mivel imádtad mindkét új Zeldát, amik híresek a "player agency" magas szintű kivitelezése kapcsán, ez a játék is, igaz, hogy más megközelítésből, de igencsak kimaxolja azt.

Jó döntés!
Germinator
Germinator [29908]
Nos, úgy, hogy sosem játszottam a Baldur's Gate 1-2-vel, úgy, hogy egyáltalán nem vágom a D&D világát és sosem játszottam igazi, "rendes" RPG-vel, úgy döntöttem, ráveszek a BG3-ra Egyszerűen annyi mindent írtak és olvastam róla, annyira felspanolt ez, hogy úgy éreztem, ki akarom próbálni. Még azt is írták egy-két helyen, hogy nem vész egy ilyen előélettel (vagyis annak hiányával) belevágni, szóval bizakodó vagyok.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Vissza

Fórumszabályzat