Endure. In enduring, grow strong.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Baldur's Gate III
Apróbb - igazából lényegtelen - javítás: Tav a teljesen custom karakterek default neve. (Swen Vincke Larian főnök Gustav nevű kutyája után.)
A bárdot azért javasolták, mert vele rengeteg szituációból ki tudod magad dumálni.
Karakteralkotásnál három irányba mehetsz:
- teljesen saját karakter
- valamelyik origin, ezen belül
a) Shadowheart, Gale, Astarion, Wyll, Lae'zel vagy Karlach -> ők egyben csapattársak, és azért nem javasolt első végigjátszásnál közülük választani, mert akkor kimaradsz a szórakoztató párbeszédeikből
b) Dark Urge (DU, Durge, barátoknak Tav) -> hivatalosan nincs kimondva, de ő tekinthető a kánon főszereplőnek, akinek a története bizonyos szinten kapcsolódik az első két részhez*
Én saját karival kezdtem (de abba is hagytam még a nagy feljavító patchek előtt a végefele), és ha újráznék, akkor a DU-t választanám.
* Az első két rész nem fog hiányozni, az előzményeket pedig pár mondatban össze lehet foglalni. És ahogy Davkar is írja, jobb is, ha nem játszottál velük, a Wizards of the Coast és ezáltal a Larian is nagyon más irányba vitték azt világot, mint amit megszoktunk. Egyébként a barátaim is vakon ugrottak bele, és imádják, ha felnézek a Steamre, akkor 600-700 játékórákat látok náluk.
És jó szórakozást!
Karakteralkotásnál három irányba mehetsz:
- teljesen saját karakter
- valamelyik origin, ezen belül
a) Shadowheart, Gale, Astarion, Wyll, Lae'zel vagy Karlach -> ők egyben csapattársak, és azért nem javasolt első végigjátszásnál közülük választani, mert akkor kimaradsz a szórakoztató párbeszédeikből
b) Dark Urge (DU, Durge, barátoknak Tav) -> hivatalosan nincs kimondva, de ő tekinthető a kánon főszereplőnek, akinek a története bizonyos szinten kapcsolódik az első két részhez*
Én saját karival kezdtem (de abba is hagytam még a nagy feljavító patchek előtt a végefele), és ha újráznék, akkor a DU-t választanám.
* Az első két rész nem fog hiányozni, az előzményeket pedig pár mondatban össze lehet foglalni. És ahogy Davkar is írja, jobb is, ha nem játszottál velük, a Wizards of the Coast és ezáltal a Larian is nagyon más irányba vitték azt világot, mint amit megszoktunk. Egyébként a barátaim is vakon ugrottak bele, és imádják, ha felnézek a Steamre, akkor 600-700 játékórákat látok náluk.
És jó szórakozást!

Kösz a biztatást!
Egyelőre csak megvettem, még nem vágtam bele, akarok neki adni egy nagyobb szabadnapot, amikor lesz időm elbíbelődni vele. Aztán a többi jön magától
Mondtatok itt egy-két tippet, hogy mivel érdemes kezdeni, de kifejthetnétek, hogy mi miatt érdemes ezzel vagy azzal vagy amazzal
A lehetséges spoilerek nélkül, már ha ez egy általán releváns itt.
Egyelőre csak megvettem, még nem vágtam bele, akarok neki adni egy nagyobb szabadnapot, amikor lesz időm elbíbelődni vele. Aztán a többi jön magától
Mondtatok itt egy-két tippet, hogy mivel érdemes kezdeni, de kifejthetnétek, hogy mi miatt érdemes ezzel vagy azzal vagy amazzal
A lehetséges spoilerek nélkül, már ha ez egy általán releváns itt.My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]