De, azt hiszem, smoothabb az élmény ezeket illetően, mint elsőre hittem, például túléltem pár nehéz és legalább egy IGEN necces csatát, amik elég nagy örömmel töltöttek el
Az is nehéz, és ez asszem a saját, személyes beállítottságomból fakad, hogy én mindig igyekszem mindenkinek megfelelni az életben, ami itt már csak a csapaton belül is egyelőre elég nehéz, ha nem lehetetlen. Mindig látom, hogy egy válaszom vagy döntésem X-nek tetszett a csapatból, Y-nak nem, majd fordítva... de ez van, el kell fogadni (ahogy az életben is), hogy nem lehet mindig mindenkinek a kedvében járni!

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.