28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Baldur's Gate III



Írd ide hozzászólásod:

Germinator
Germinator [29908]
Kezdek belejönni, azt érzem, pontosabban kezdem a csatákat jobban uralni, tudatosabban lejátszani... azért még mindig benézek pár dolgot (pl. a különböző csapdákra rendszeresen ráfutok, volt már, hogy inkább visszatöltöttem egy korábbi állapotot, mintsem hogy együtt éljek a tudattal, hogy a long restem után közvetlenül a teljes csapat fél HP-ját felrobbantottam valami csapdában...)

De egyre jobban átlátom a saját karaktereim, illetve elkezdtem specializálni őket a kezdeti káosz után - a saját clericem ráment a healekre és általános supportra, míg Shadowheartból egy támadó clericet csináltam... szóval most egy egész kerek kis csapat van nálam. Vicces, mert Astarionról TELJESEN MEGFELEDKEZTEM, pedig a játék legeslegelső területén várt, de én onnan egész hamar eljöttem annó, és csak amikor elkezdtem körbejárni az eddigi felfedezetlen területeket, botlottam bele. Úgyhogy most kicsit mellőzöm is, mert annyira teljesnek érződik a csapat a jelenlegi formájában, de aztán lehet, lesz még szerepe (Mondjuk egy igencsak perverz jelenetben megengedtem, hogy belémharapjon... azóta is furán érzem magam tőle)

Éppen elkezdtem felfedezgetni az Underdarkot, ebben a pillanatban fedeztem fel és haverkodtam össze (remélem...) a gombákkal.

Egy kicsit úgy érzem, spammelem a long rest lehetőséget, bár miután lemerítem a varázslataimat, úgy érzem, nincs más opcióm Főleg, ha gyanús, hogy lesznek még harcok a közeljövőben, mert épp olyan területen mászkálok. Igyekszem nem minden csatában minden egyes spell slotom elhasználni, de azért így is egész sokat long restelek - mondjuk van is miből, mert elég sok forrásom van rá.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Vissza

Fórumszabályzat