Priorities!


Man literally too angry to die
Fórum » Beszélgetés a játékokról


Man literally too angry to die
), most már az Act 3-nél tartok, és éppen meg lettem hívva arra a bizonyos beiktatásra...
Szóval a szerepjátékozásnak most van igazán a tesztje: egyrészt az Emperor felajánlotta, hogy átalakít, másrészt felmerült, hogy kiszabadítsam Orpheust... őszintén, számomra tökre az jött le, hogy az utóbbi nagyon rossz ötlet lenne, és amikor Raphael és a morcos githyanki bácsi is elkezdett erről győzködni, morális kétségbe is estem. Tényleg szerepjátékká vált a dolog, mert magamtól szinte 100% bízom az Emperorban, de aztán bizonyos párbeszédek és maga a tény, hogy ez a játék miből indult ki (egy nautiloidon akartak átalakítan...) belegondoltam, hogy baszki... mi van, ha rommá manipulál egy mind flayer, és csak ezért bízom benne
Még Wyll is ellene beszélt, szóval alaposan át kell gondolnom... valszin el kell, hogy menjek, meg kell, hogy szerezzem azt az Orphic Hammert, de utána, remélem, lesz még pillanat, ahol dönthetek Orpheus sorsáról.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.