És lehet, így kimaradt pár fontos mondat, de most ez a csapat jó ideje nagyon jól működik. A táborban meg aztán mindenki megbeszélte a másikkal a megbeszélnivalókat
Karlach, Astarion, Wyll és Shadowguard sztorija asszem lezárult, Gale-nek hátravan még (de ha jól sejtem, ez erősen kapcsolódik a végső küldetésekhez), illetve most belegondoltam, hogy Halsin, Jaheira és Minsc jó ideje csak némán álldogál a táborban
Persze Jaheira eleve érdekelt volt Minsc felszabadításában, stb, de azt még nem ellenőriztem le, hogy nekik van-e egyéb mondandójuk (Minsc mondjuk hosssszú percekig pofázott faszságokat nekem a hörcsögéről meg egyéb dolgokról, remélem, egyelőre nem is akar többet tőlem
)
Szóval szerintem ezekkel is egész jól állok. Azért azt nem hiszem el, hogy Karlachot nem lehet megmenteni, de már nem volt pofám azt mondani neki, hogy nyugi, minden rendben lesz, meggyógyulsz, hanem mondtam neki, hogy élvezze ki a hátralévő napjait... de remélem, találunk mégis megoldást

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Semmit sem tudok erről, hogy ez mitől más, de ti is mondtátok, máshol is mondták, úgyhogy szerintem egy karakterkreálást tuti csinálok vele és elindítom a sztorit, aztán meglátom, lesz-e tényleg energiám újra nekidurálni magam. Most úgy érzem, igen, mert egyszerűen hiába ismertem meg a sztorit (ami elképesztő sok meglepetést tartogatott, és nagyon mélynek és fordulatosnak éltem meg - és még csak most jön a fináél, ugye), a karakterek, a képességek még asszem elég sok variációt tartogatnak magukban, amiket nagyon meg szeretnék ismerni