28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Baldur's Gate III



Írd ide hozzászólásod:

Germinator
Germinator [29908]
Igyekeztem minden konfliktust csitítani, úgyhogy szerintem még senkinek nem esett kára

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

MattMatthew
MattMatthew [11913]
Azt hittem a megbeszélés a táborban csak eufemizmus volt arra, hogy God's Favourite Princess elvágta a torkát!

Man literally too angry to die

Germinator
Germinator [29908]
Upsz!! Őt épp most mentettem ki Orin karmai közül... és nála is az a benyomásom, hogy az Orphic Hammer használatához lesz egy-két szava. Amúgy esküszöm, kurvára parázok attól a döntéshelyzettől, mert az Emperor engem megvett kilóra a történeteivel, de annyira ellene beszél mindenki (mármint a játékban), hogy az nem igaz... félek, hogy rossz döntést hozok, már ha lehet itt ilyet

Ráadásul most gyilkoltam halálra Ansurt is a város mélyén, ahol kiderült ez-az az Emperorról, és ez sem erősített meg a belé táplált hitemben... szóval ténylegesen tartok attól, amikor majd meg kell hoznom a döntést, hogy végül is kinek hiszek, kiben bízom Lae'zel (és Kithrak Voss) nagyon ki fognak akadni rám szerintem....

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

MattMatthew
MattMatthew [11913]
,,a csapat jó ideje nagyon jól működik. A táborban meg aztán mindenki megbeszélte a másikkal a megbeszélnivalókat"
Aggasztó, hogy ezek után Lae'zelt és a küldetéseit nem is említed!

Man literally too angry to die

Germinator
Germinator [29908]
Hosszú kísérletezés után most az utóbbi időben nagyon beállt a jómagam-Karlach-Gale-Astarion felállás, egyszerűen sosem volt szívem már ezen változtatni, mert pont lefedtek mindent. Még akkor is, ha pl. Wyll egyik jól ismert rokonát kellett kiszabadítani, inkább ezt a csapatot vittem, pedig a játék elején ilyenkor mindig direkt behoztam az érdekelt felet a teambe És lehet, így kimaradt pár fontos mondat, de most ez a csapat jó ideje nagyon jól működik. A táborban meg aztán mindenki megbeszélte a másikkal a megbeszélnivalókat

Karlach, Astarion, Wyll és Shadowguard sztorija asszem lezárult, Gale-nek hátravan még (de ha jól sejtem, ez erősen kapcsolódik a végső küldetésekhez), illetve most belegondoltam, hogy Halsin, Jaheira és Minsc jó ideje csak némán álldogál a táborban Persze Jaheira eleve érdekelt volt Minsc felszabadításában, stb, de azt még nem ellenőriztem le, hogy nekik van-e egyéb mondandójuk (Minsc mondjuk hosssszú percekig pofázott faszságokat nekem a hörcsögéről meg egyéb dolgokról, remélem, egyelőre nem is akar többet tőlem)

Szóval szerintem ezekkel is egész jól állok. Azért azt nem hiszem el, hogy Karlachot nem lehet megmenteni, de már nem volt pofám azt mondani neki, hogy nyugi, minden rendben lesz, meggyógyulsz, hanem mondtam neki, hogy élvezze ki a hátralévő napjait... de remélem, találunk mégis megoldást

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

MattMatthew
MattMatthew [11913]
Mi a szokásos csapatod? Personal questek hogy alakultak?

Man literally too angry to die

Germinator
Germinator [29908]
Uszkve 130 óra után már csak két fő küldetés van hátra: az Orphic Hammer felkutatása (és az ehhez kapcsolódó döntések meghozatala, gondolom), valamint az Elder Brain. Ha lesz rá lehetőségem, még visszamegyek a Wyrm's Crossinghoz, és átfutom, hátha kihagytam valamit (pl. szegény pórul járt bohócnak még hiányzik egy-két darabja...). Aztán lehet, hogy ez még nem is annyira végjáték, lehet, ahogy belépek az Upper City-be, hirtelen elémtárul egy újabb terület, de az biztos, hogy Orin és Gortash kinyírása után itt a Lower City-ben nincs több "nagy dolgom."

És bár azt gondoltam, a játék után tartok majd egy nagyobb szünetet (esetleg ráveszek az új Paper Marióra a Switchen), de most nagyon viszket a tenyerem, hogy szinte azonnal indítsak egy újat... ezúttal Dark Urge-dzsel Semmit sem tudok erről, hogy ez mitől más, de ti is mondtátok, máshol is mondták, úgyhogy szerintem egy karakterkreálást tuti csinálok vele és elindítom a sztorit, aztán meglátom, lesz-e tényleg energiám újra nekidurálni magam. Most úgy érzem, igen, mert egyszerűen hiába ismertem meg a sztorit (ami elképesztő sok meglepetést tartogatott, és nagyon mélynek és fordulatosnak éltem meg - és még csak most jön a fináél, ugye), a karakterek, a képességek még asszem elég sok variációt tartogatnak magukban, amiket nagyon meg szeretnék ismerni Aztán max kiégek belőle egy időre, de egyelőre ennek nem érzem jelét.

Ráadásul motoszkál bennem az is, hogy a mostani, igencsak saját morális hátteremből építkező, cleric wood elf avatarom helyett bevállaljak egy kicsit gecibb, nagypofájúbb, tán gonoszabb(??) figurát is, mert kíváncsi lennék egy-egy döntés más kimeneteleire

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Vissza

Fórumszabályzat