28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa-Bajnokság 2024 (Németország)



Írd ide hozzászólásod:

neumark
neumark [2882]
Én biztos voltam benne a mérkőzés előtt hogy a germánok ma menni fognak előre mint a tank. Náluk teljesen mindegy az hogy mit játszottak 2 éven keresztül a tétnélküli sörmeccseken. Ilyenkor egészen más. Most az EB nyitómeccsén játszottak, München, hazai rendezés, Toni Kroos... meg minden. Érdemes tudni hogy ilyenkor turbo-diesel, gegenpressing, tigris, Panzerfaust, minden játszik.
Skócia pedig épp tökéletes ellenfél arra hogy itt és most telibekapják azt aki eléjük került - rettentő gyenge csapat a skót, előzetesen kb. Grúzia fölé/mellé lőttem be őket egy szintre.

Az Eb az ugye 7 meccs. A németeknél meg a kérdés mindig csak az, hogy hányszor tudják ezt a kraftot kijátszani magukból.

Szerintem esélyesek a győzelemre is, csípem is őket, de egy francia-spanyol-angol csapat ellen a Blitzkrieg biztos nem fog működni. Annyi kolosszálisan jó futballistájuk nincs mint 2014-ben.

Vissza

Fórumszabályzat