Skócia pedig épp tökéletes ellenfél arra hogy itt és most telibekapják azt aki eléjük került - rettentő gyenge csapat a skót, előzetesen kb. Grúzia fölé/mellé lőttem be őket egy szintre.
Az Eb az ugye 7 meccs. A németeknél meg a kérdés mindig csak az, hogy hányszor tudják ezt a kraftot kijátszani magukból.
Szerintem esélyesek a győzelemre is, csípem is őket, de egy francia-spanyol-angol csapat ellen a Blitzkrieg biztos nem fog működni. Annyi kolosszálisan jó futballistájuk nincs mint 2014-ben.