28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa-Bajnokság 2024 (Németország)



Írd ide hozzászólásod:

jawsika
jawsika [4149]
Én ott lenémítottam, amikor eltolta a gondolom hónapok óta készítgetett "Sosem láttuk Marcot pólóban" poénját, amitől azt hittem kifordulok a bőrömből szégyenemben.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Baracklekvár
Baracklekvár [1795]
"nyomot hagyott a válogatottunk"

A budipapíron is nyomot hagyunk, amikor használjuk.

Öregapám egyékbént úgy fogalmazott most a meccsre és teljesítményre vonatkozóan, hogy beteg dolog volt ez is...
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Aszongya a kommentátor, hogy nyomot hagyott a válogatottunk...úgy...most meg felszopják a németeket hogy húdekurvajók és jó ez a 0:2...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat