28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa-Bajnokság 2024 (Németország)



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Ma kifejezetten jól alakultak számunkra az eredmények, így egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy végül 3 ponttal és akármilyen gólkülönbséggel is tovább lehet majd jutni a csoportból. A miénken kívül ugye még csak a B és a C csoportban ment le két teljes kör, de jelenleg úgy áll, hogy könnyen lehet, mindkét csoportban 2 pontnál nem lesz több a harmadik helyezettnek. Ehhez annyi kell, hogy a záró fordulóban az angolok megverjék a szlovénokat, valamint hogy a spanyolok pontot szerezzenek az albánok, az olaszok pedig a horvátok ellen. Utóbbinál sokat segít, hogy az olaszok ma este kilátástalan játékkal kikaptak, így számukra is tétmeccs lesz még a horvátok elleni, nem lazsálhatnak majd. Mondjuk az angolok szintén eléggé kilátástalan játékot mutatnak az egész tornán, de ettől még a papírforma szerint csak nyerniük kéne...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

SMBX-fan
SMBX-fan [2679]
A szerb-szlovén meccs döntetlenje viszont nagyon jó nekünk, amennyiben a szlovénok nem szereznek pontot az angolok ellen, és ha a szerbek nem győzik le a dánokat.

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

szbszig
szbszig [33649]
Sajnos ez ennél még bonyolultabb, hiszen az általad említett B csoportban az kell, hogy az albánok és a horvátok se nyerjenek az utolsó meccsen, azaz mindketten 1 vagy 2 ponton maradjanak. Ha bármelyikük nyer, akkor már 4 pontos csoportharmadik, ami nekünk nem jó. De várjunk most már vasárnapig, amíg lemegy legalább a második kör minden csoportban, utána - ha sokkal nem is, de - picit okosabbak leszünk, mennyi reális esélyünk maradt még.

A tegnap esti döntetlen nekünk a lehető legrosszabb eredmény. Egyrészt ezzel a svájciakat sem érhetjük már biztosan utol, azaz a második hely már garantáltan elúszott, csak a harmadikra pályázhatunk. Másrészt a skótok extra motiváltak lesznek ellenünk, hiszen nekik bármilyen szűk győzelem minden valószínűség szerint elég a továbbjutáshoz. Ellenben, ha 0 pontjuk lenne, még nálunk is több, négy-öt gólos győzelmet kellett volna aratniuk a zárómeccsen, amire gyakorlatilag semmi esélyük.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Laccy93
Laccy93 [1195]
Továbbjutási esélyeinkről mit gondoltok? Azt néztem, hogy ha a skótok ma nem nyernek és mi megverjük őket, akkor nyilván a 3. hely garantált. Albánia már játszott 2 meccset, 1 pontjuk van. Ha nem verik meg a spanyolokat, akkor nekik is maximum kettő pontjuk lesz, tehát mögöttünk lennének a rangsorban. Nyilván ott a horvát-olasz meccs eredménye is beleszólhat, hogy ki lesz a harmadik. Ott mondjuk egy döntetlen nekünk tökéletes lenne. Többi csoportról egyelőre nehéz jósolni, de majd ha lejátszották a második fordulót akkor már jobban kirajzolódik a helyzet. Szerintem nem lehetetlen, de a skótokat ütni kell mindenképp.

Az utóbbi időben csak nagyon ritkán fejezem be, amit elk

Vissza

Fórumszabályzat