Az a gond, hogy ha csak a statisztikát olvasnám, hinnék neked, de látok is. Martin fent van ~8 perce és már cammog a pályán. Megvannak azok a tipikus jelek, előredőlés, magasan felhúzott könyök meg alkarok, apró lépéstáv. Tudom, hogy más a dolga, de azt hiszem, hogy nem bírunk el egy olyan játékost, aki nagyon maximum 20 percet bír a pályán. Ez egy olyan luxus, amit kb. egyetlen válogatott se bírna el, nem mi. Ibrához meg Lukakuhoz hasonlítani meg ugyan szerepileg jogos, de méginkább kidomborítja a problémát. De mindegy is, tényleg ő a legkevesebb.
Nem játszottunk jól, megúszásra mentünk, nem voltunk veszélyesek. És ezzel nem is lenne baj, ha nem lenne a csodavárás.
A gólnál nagyon örültem, a srácok tényleg megérdemelték a katarzist, ahogyan Raistlin666 fogalmazott.


Most meg várunk...
Amúgy ma biztos lesz róla szó, de baromira érdekel engem is, hogy milyen protokol az, ami arról szól, hogy az orvosi stábnak nem lehet berohanni a játékoshoz, aki akár... na értitek. Mégis mi tudná ezt indokolni?
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.