Bevallom, nekem ez annyira azért nem adja, hogy random csapatok győzelméért, más meccseken meg egyenesen a döntetlenért kell szurkolnunk most már lassan egy hete. De idén ezt dobta a gép, és legalább ebben jók vagyunk egyelőre.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.