28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa-Bajnokság 2024 (Németország)



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Az az egy meccs jó móka volt és hatalmas katarzis a végén, örülök, hogy a helyszínen éltem át.
Nekem ennyi már bőven elég élmény volt erről az EB-ről, a meccseket innentől majd (ahogy eddig is) ímmel-ámmal nézem csak. Haverok egy része a kölni meccsen volt, szóval tényleg mákom volt ezzel a skóttal.
A továbbjutás a svájci első félidőben eldőlt már.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat