Nekem ennyi már bőven elég élmény volt erről az EB-ről, a meccseket innentől majd (ahogy eddig is) ímmel-ámmal nézem csak. Haverok egy része a kölni meccsen volt, szóval tényleg mákom volt ezzel a skóttal.
A továbbjutás a svájci első félidőben eldőlt már.
Szenvedély nélkül a foci halott.