
Az igazán fontos kérdések, amin lehet kicsit vergődni. De ismerve magamat, úgysem bírom ki és belevágok 27-én. Az lenne a legjobb, ha 00:01-től mehetne, mert akkor azt a keddi napot kiírom HO-ra és mehet a móka....Fórum » Beszélgetés a játékokról

Az igazán fontos kérdések, amin lehet kicsit vergődni. De ismerve magamat, úgysem bírom ki és belevágok 27-én. Az lenne a legjobb, ha 00:01-től mehetne, mert akkor azt a keddi napot kiírom HO-ra és mehet a móka....