28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Milyen könyvet olvastok mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11918]
J.C. Stearns: The Oubliette egész jó volt. Talán lehetett volna rövidebb, kicsit egy bő lére eresztett novella érzetem volt. Ennek ellenére nem volt unalmas, de talán lehetett volna feszesebb a tempó.

Most kezdtem az Assassinorum: Kingmaker (Robert Rath) c. könyvet, izgalmas eddig, el is tévesztettem a metrómegállómat!

Man literally too angry to die

MattMatthew
MattMatthew [11918]
Köszi mindkettőtöknek!
Mivel nem volt bajom Thrawnnal az Ásókában, lehet inkább az újat kéne elolvasnom!
Bár nem tudom hogy lesz kedvem a dolgokhoz, találtam egy jó kis ebook oldalt, és főleg 40k-ból betáraztam, aztán meglátjuk, hogy mi ránt be jobban. Csak a nyaralásokra gondoltam még egy kis SW felkerülhetne a gépre, biztos ami ziher.

Közben J C Stearns-től kezdtem el The Oubliette c. rövid 40k horrort. Eddig jó város és világ bemutatás volt, kis politika. Fogalmam sincs mire megy majd ki, valami Xeno cucc.

Man literally too angry to die

Vissza

Fórumszabályzat