28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bemutatták az NVIDIA GeForce 50-es GPU-szériát [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11833]
Az a jó mindig az új széria megjelenésében, hogy lenyomja az előző használt generáció árát. Most kell 40xx-et venni

Dark Archon

Baracklekvár
Baracklekvár [1795]
Ígéretes, kétségkívül ígéretes. A friss 4090 tulajdonosok mindeközben rendkívüli tempóban szívják a fogukat...

Vissza

Fórumszabályzat