„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
GG - GameGuess játék
Jó, és közben arra a büdös tevére még most is mindennap ránézel, hagyjuk már.
Én a magam esetében két okra vezetném vissza alapvetően.
Az elején nyilván hatott az újdonság varázsa. Egy-két évvel később viszont egyszerűen már kevésbé izgalmas ugyanaz a formátum. Ne értsd félre, nincs benne semmi hiba, meg nem azt mondom, hogy havonta meg kellene újítani a rendszert és valami új elemet belevinni. De ez egy természetes folyamat szerintem, hogy idővel csökken az érdeklődés és a lelkesedés.
A másik meg az, hogy szerintem az első hónapokat, fél évet követően egyre nehezebbek lettek a feladványok. Legalábbis én így érzékeltem, amíg még játszogattam. Az első hónapokban nagyon sok első képes megoldásom volt, aztán egyre több és több olyan, ahol nem hogy az összes képre, de még a szöveges segítségre is szükségem volt, hogy egyáltalán el tudjak indulni valamerre. De valahol ez is tökre természetes szerintem, mert az elején nyilván ismertebb játékokat választottatok ki, két év után viszont már többet kell gondolkozni rajta, mi legyen az új feladvány.
Az elején nyilván hatott az újdonság varázsa. Egy-két évvel később viszont egyszerűen már kevésbé izgalmas ugyanaz a formátum. Ne értsd félre, nincs benne semmi hiba, meg nem azt mondom, hogy havonta meg kellene újítani a rendszert és valami új elemet belevinni. De ez egy természetes folyamat szerintem, hogy idővel csökken az érdeklődés és a lelkesedés.
A másik meg az, hogy szerintem az első hónapokat, fél évet követően egyre nehezebbek lettek a feladványok. Legalábbis én így érzékeltem, amíg még játszogattam. Az első hónapokban nagyon sok első képes megoldásom volt, aztán egyre több és több olyan, ahol nem hogy az összes képre, de még a szöveges segítségre is szükségem volt, hogy egyáltalán el tudjak indulni valamerre. De valahol ez is tökre természetes szerintem, mert az elején nyilván ismertebb játékokat választottatok ki, két év után viszont már többet kell gondolkozni rajta, mi legyen az új feladvány.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Komolyan érdekel (szakmai okokból is persze), hogy miért engedtétek el a GG-t? A kérdés Barthezznek is szól, plusz bárkinek, aki magáénak érzi.
Van valami, ami nem tetszett/szik, valami amin változtathatunk, ilyesmi? Valami, amitől újra megcsinálgatnátok a napi feladványokat?
Van valami, ami nem tetszett/szik, valami amin változtathatunk, ilyesmi? Valami, amitől újra megcsinálgatnátok a napi feladványokat?

Amúgy elsősorban azért szóltam hozzá a topikhoz, mert bár magát a GG játékot én is hónapokkal ezelőtt elengedtem, de a mai első kép olyan szintű emlékeket hozott elő, hogy az nem igaz. A címéről fogalmam sincs egyelőre, de ez a garázs a mai napig így előttem van, a C64-en jó sokat nyüstöltem. 

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
