Én a magam esetében két okra vezetném vissza alapvetően.
Az elején nyilván hatott az újdonság varázsa. Egy-két évvel később viszont egyszerűen már kevésbé izgalmas ugyanaz a formátum. Ne értsd félre, nincs benne semmi hiba, meg nem azt mondom, hogy havonta meg kellene újítani a rendszert és valami új elemet belevinni. De ez egy természetes folyamat szerintem, hogy idővel csökken az érdeklődés és a lelkesedés.
A másik meg az, hogy szerintem az első hónapokat, fél évet követően egyre nehezebbek lettek a feladványok. Legalábbis én így érzékeltem, amíg még játszogattam. Az első hónapokban nagyon sok első képes megoldásom volt, aztán egyre több és több olyan, ahol nem hogy az összes képre, de még a szöveges segítségre is szükségem volt, hogy egyáltalán el tudjak indulni valamerre. De valahol ez is tökre természetes szerintem, mert az elején nyilván ismertebb játékokat választottatok ki, két év után viszont már többet kell gondolkozni rajta, mi legyen az új feladvány.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.