Tegnap besírtam, iszonyat vicces volt!!!



Egy arc nem volt szimpi és le akartam gyilkolni, hogy visszavegyem tőle a 150 garasomat, amivel az imént fizettem le. Ha karddal rontok neki a város közepén, akkor meghallják. Gondoltam hátulról leszúrom. De mivel ült a földön, így nem engedte. Vagy lehet csak túl közel ült a falhoz, de mind1 is. Elővettem a nehéz számszeríjamat előtte és elkezdtem megfeszíteni (ugye a kétkaros kurblival, ami azért eltart pár másodpercig). Ő meg folyamatosan magyarázott, hogy "Na mi van? Csak nem akarsz azzal lelőni valakit?"

Aztán 1 méterről arcon lőttem és visszavettem a pénzem.

Annyira vicces volt az egész szitu, szakadtam!