28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Milyen könyvet olvastok mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Aaron Dembski-Bowden - Fekete ​Légió (A Fekete Légió 2. kötet):

Már az első kötet is csúcs volt, de ezt talán még annál is jobban élveztem!!! Valamiért mindig iszonyatosan jól sikerülnek az árulókról szóló regények. Vagy csak ADB tehet róla? Na sebaj, a lényegen nem változtat. Szeretem, ha belemennek a filozofálásba és kicsit elemeire szedik és több aspektusból megvizsgálják az árulást és az Impérium kettészakadását. Amikor végre nem minden csak fekete és fehér, ahol az Istencsászár elvakult hívei fanatikus meggyőződéssel mennek előre és pusztítják az ellent. Végre valakik feltesznek kérdéseket, elítélik és megvetik az istenségeket és kétségek merülnek fel bennük. Khayon ritka szimpatikus volt, üdítő élmény volt olvasni az elbeszélését!

Vissza

Fórumszabályzat