Fórum » Beszélgetés a játékokról
Clair Obscur: Expedition 33
Én se tértem vissza befejezni ami kimaradt. És nem is fogok. Történet lezárult, megnéztem YT-on mi lett volna a másik ending és ennyi.
Én fordítva csináltam, azaz nem csináltam.
A sztori flow szempontjából szerintem mindenképp jobb volt egyből menni, már nagyon endgame hangulatban voltam, nem adta magát, hogy megtörjem újabb felfedezgetéssel, és szerintem így nagyon jól is adta ki az élményt.
Viszont - azóta sem volt kedvem visszatérni, és befejezni mindent, számomra lezárult ez a történet. Tudok egyébként mindent, mert a kihagyott főbb helyeknek utánaolvastam, de nem tudom, valaha megcsinálom-e.
A sztori flow szempontjából szerintem mindenképp jobb volt egyből menni, már nagyon endgame hangulatban voltam, nem adta magát, hogy megtörjem újabb felfedezgetéssel, és szerintem így nagyon jól is adta ki az élményt.
Viszont - azóta sem volt kedvem visszatérni, és befejezni mindent, számomra lezárult ez a történet. Tudok egyébként mindent, mert a kihagyott főbb helyeknek utánaolvastam, de nem tudom, valaha megcsinálom-e.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
SPOILER
Én mindent bejártam, s csak a legvégén mentem vissza Lumiére-be. Úgy nevetségesen könnyű volt egyébként a végjáték, mert a nehézséget még érezhetően úgy lőtték be, hogy akár a 9999-es sebzéskorláttal is viszonylag könnyedén teljesíthesd. Viszont így éreztem valahogy helyesnek, mert ily módon megcsináltam mindenkinek a személyes küldetéseket, mindenkivel maximumra jutott a kapcsolati szintem, derültek ki még érdekességek.
Nem is tudom, Aribeth talán fordított utat járt be, előbb vitte végig a játékot, majd repkedte végig a térképet. Ha így volt, és működött ez a megoldás is, akkor hátha beír majd ő is ide.
Egyébként repülni b*szott nagy élmény lesz szerintem
Nem is tudom, Aribeth talán fordított utat járt be, előbb vitte végig a játékot, majd repkedte végig a térképet. Ha így volt, és működött ez a megoldás is, akkor hátha beír majd ő is ide.
Egyébként repülni b*szott nagy élmény lesz szerintem

Endure. In enduring, grow strong.
Act3 start (videók után, irányítás), gameplay spoiler
SPOILER
SPOILER
Egyből visszatérés Lumierbe a játék végéhez vezet vagy csak megálló aztán megint visszahajítanak az overworldbe sztorizni? 55 körül van a party, 99-es acsi alapján van még hova fejlődni gondolom. A repüléssel elérhető helyeket is tervezném meglátogatni, bár némelyiken még mindig piros Danger! van.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]