Viszont nem tudom, hogy Andromeda párhuzam alatt feltételezett játékmenetre, történetre vagy valami overall érzésre gondoltok-e, ezért megjegyezném, hogy ha egyvalamiben látatlanul, vakon is megbízok ezzel az alkotással kapcsolatban, az a világépítés és történet része. Ezért ugyanis konkrétan az az ember felel, akinek a Mass Effect (1-2), a KotOR1 vagy éppen a Jade Empire sztoriját is köszönhetjük. (Ettől persze a játék lehet majd béna, és hogy őszinte legyek a grafika stílusa nekem pl. nagyon nem tetszik: olyan kicsit, nem is tudom, nem hard scifihez illőnek tűnik a stílusát tekintve.)
Endure. In enduring, grow strong.