28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Végre újra megmutatta magát az Exodus, a volt Mass Effect-fejlesztők új sci-fi szerepjátéka [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

gothmog
gothmog [5162]
Ez a videó engem sem fogott meg (szemben az első beharangozóval), nem tudom, hogy a játékmenet stílusa olyan lesz-e, amit elfogadok/tetszik. Plusz hozzáteszem, hogy én az Andromédát teljes kihagytam annak idején, és nem is érzem, hogy pótolni szeretném ezt a mulasztást.

Viszont nem tudom, hogy Andromeda párhuzam alatt feltételezett játékmenetre, történetre vagy valami overall érzésre gondoltok-e, ezért megjegyezném, hogy ha egyvalamiben látatlanul, vakon is megbízok ezzel az alkotással kapcsolatban, az a világépítés és történet része. Ezért ugyanis konkrétan az az ember felel, akinek a Mass Effect (1-2), a KotOR1 vagy éppen a Jade Empire sztoriját is köszönhetjük. (Ettől persze a játék lehet majd béna, és hogy őszinte legyek a grafika stílusa nekem pl. nagyon nem tetszik: olyan kicsit, nem is tudom, nem hard scifihez illőnek tűnik a stílusát tekintve.)

Endure. In enduring, grow strong.

Vissza

Fórumszabályzat