
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Fórum » Beszélgetés a játékokról

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Legyen az, igazából nincs jelentősége. Továbbra is csak azt gondolom, hogy ha már a beszélgetés a játék alapmechanikáinak elmagyarázásánál tart akkor több értelme lenne azt a külön a játéknak szánt topicban intézni.


I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Eskü mintha már láttam volna ugyanilyen picto magyarázós posztokat amik most mennek valami hírnél/cikknél vagy az általános játszós topicban. Szerintem egyszerűbb lenne egy helyre gyűjteni, hogy elég legyen csak visszagörgetni, ha újra előjön a téma, de végül is mindegy.I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

