Ha már oneshot, eddig azt hittem, hogy a csíkos pólós-piros barett sapkás-francia utcazenés baguette giccshez hasonlóan csak egy kedves kis kulturális utalás miatt lett a Stendhal képesség a híres íróról elnevezve (mit tudom én, a Vörös és fekete címében is szerepelnek színek, vagy valami hasonló okból), de mint megtudtam, elneveztek róla egy kétes alapokon nyugvó, köldöknézős-olyan rettenetesen érzékeny lelkek vagyunk, hogy a művészettől elájulunk lélekállapotot is: Stendhal-szindróma

