Hú bakker, tegnap az Endless Towernél megpislantottam a Duolliste (DLC-vel behozott új szuperboss) pajtást. Ebben a végigjátszásomban csak parry-t (meg persze ugrást ahol kell) használva megyek, jól is boldogultam eddig (már az end game tartalmakat pucolom). Ráadásul "tisztességesen" megyek, tehát nincsenek one shot buildek. Ahol ilyen 4-5 millió hp-val rohangál egy-egy komolyabb ellenfél (Painting Workshop Lampmaster, Serpenphare pl.), ott bizony jó pár kört eltöltünk egymással. De kifejezetten élvezetes, főleg, amikor már érzi az ember az időzítéseket, és akár no hitre lehoz egy-egy ilyen harcot, folyamatosan büntetve (counterattack) az ellent.
De ezek az új szuperbossok, hát Simon (talán már csak ő van hátra az eredeti tartalomból) elbújhat mögöttük... Legalábbis abból, amit első nekifutásra ennél a Dualliste duónál (innen a Duolliste név) átéltem. (Egyelőre otthagytam. Majd maxra húzott fegyverekkel és 90+ szintű karakterekkel nézek csak vissza hozzá.)
Endure. In enduring, grow strong.