Nagyjából Division-szerű rendszerrel képzelem el, hogy kb. ha nem akarsz, nem kell interakcióba lépni másokkal, de ha akarsz, akkor tudsz (remélem, nem olyan nehézkesen, mint a GTA 5-ben, ahol szét kell hackelni a gépet, hogy egy zárt sessionban tudj pl zavartalanul multizni ismerősökkel).
A kibaszás társas játék, sose feledd.