Örüljél!A DC2-t kiadták PC-re.
A Thingel kapcsolatban ha megnézed a filmet másként látod át a játékot.
Ez az, adjanak ki sok horrort PC-re, mert horror hiányom van, hol van az a jó Resident Evil 2 feeling...
Az Undying is csúcs volt...
Szal nyomják csak a túlélő horrort...
Meg kiadhatnék a Dino Crisis 2 -tőt is PC-re...