28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horrorjátékok



Írd ide hozzászólásod:

@Slider@
@Slider@ [3121]
Örüljél!A DC2-t kiadták PC-re.

A Thingel kapcsolatban ha megnézed a filmet másként látod át a játékot.
okoska3000
okoska3000 [12750]
Ez az, adjanak ki sok horrort PC-re, mert horror hiányom van, hol van az a jó Resident Evil 2 feeling...

Az Undying is csúcs volt...

Szal nyomják csak a túlélő horrort...

Meg kiadhatnék a Dino Crisis 2 -tőt is PC-re...

Vissza

Fórumszabályzat