28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Pokémon Game!!



Írd ide hozzászólásod:

Monty
Monty [18]
PoCok, a Golddal nekem is voltak problémáim. Töltsd le a www.tar.hu/emulator-ról a "smygb" nevű emut, azzal működni fog.

Kertesz, te a Blu-ról bezsélsz? Mert ha csak a Silver van meg neked, ahogy írtad, nem csoda, hogy nem érted a Pokédex-problémát!

Vissza

Fórumszabályzat