28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nektek hogy hívják a keresztneveteket?



Írd ide hozzászólásod:

Raptor
Raptor [2175]
Ezt mondtam én!

Gondolkozzatok logikusan: mért mondaná azt hogy majd szilveszterkor megmondja? Vagy tök véletlenül vagy ez a neve!

"Find out who you really are"

Gagyi
Gagyi [1466]
Tuti Szilveszternek hívják......

Zöld a szívem, zöld a vérem!

Vissza

Fórumszabályzat