28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Red Faction 2



Írd ide hozzászólásod:

Lord Tika
Lord Tika [81]
Hát a billentyűzeten való végigfekvéssel nekem nem sikerűlt elnyomni. Pedig az utolsó főellenségnél meghaltam párszor és elég idegesítő volt mindig végigvárni az előtte lévő nem éppen rövid anim-ot.
Z-Master
Z-Master [20407]
Nem lehet elnyomni az animot?

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Ciy
Ciy [9]
Igen Arch Dev, az a normális működés. De nincs szükség a mentésre mert a pályarészek között, azaz amikor tölt egy kicsit, beindul az autosave. Ha te nyomod a mentést akkor is ugyanaz van. Tehát nincs értelme. De lehet hogy bug.
Amúgy nincs szükség rá mert igen könnyűre sikeredett a game. Nekem például nagyon tetszett. Csak az idegesítő amikor a pályarész előtt van video és visszatöltésnél meg kell várni amig vége nem lesz.
Na mindegy. Király game volt!
Arch Dev
Arch Dev [82]
Hello! Lenne egy kérdésem.Van egy save menü pont.de nem jó.Mármint rányomok oké elmenti.Aztán kikapcsolom a game-t újra bekapcsolom rányomok a pályára ahol jártam és a pálya legelején dob ki.ez így működik jól vagy nálam van a szar?eléggé idegesítő...előre is köszi

Vissza

Fórumszabályzat